משפחת Restylane   

  על הטיפול?

  מגוון חומצות היאלורונית מבית RESTYLANE .אחד חומרים הכי ותיקים  בשוק האסתטיקה. יותר מ  20 מיליון טיפולים  שהתבצעו ברחבי העולם .תכשירים של חומצה היאלורונית על בסיס סמיכות שונה, גודל החלקיקים שונה , מאפשר למלא איבוד נפחים בפנים, כולל אזורים הכי עדינים- מתחת לעיניים וברכות.לעומת  זאת  באזורים  הדורשים די הרבה נפח- אזור הלחיים והסנטר  הסמיכות של החומר צריכה להיות גבוהה יותר עם חלקיקים יותר גדולים של חומצה היאלורונית. חומרים מאושרים ע"י FDA ומשרד הבריאות ישראלי.

   

  תוצאות מצופות?

  שיפור מראה הפנים ,העלמת קמטים וקימטוטים עם מראה טבעי, מבלי לשנות את תווי הפנים. התוצאה נראית לעין מיד בסיום הטיפול ונמשכת לאורך זמן.יש לציין שחומצה היאלורונית צריכה קצת להתפזר באזור ההזרקה , למשוך נוזלים ובעזרתם לתת נפח נוסף. התהליך הזה מסתיים תוך חודש וחצי. אז רואים את התוצאה הסופית.

   

  למי מיועד הטיפול?

  נשים וגברים כאחד, שיפור מרקם העור והעשרתו בלחות , העלמת קמטים וקמטוטים, שחזור נפח בפנים.

   

  איך הטיפול עובד?

  הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה.ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלץ בהתאם לצורך המטופל ואזור הטיפול.

   

  האם יש תופעות לוואי?

  תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, 

  שטף דם קטן שעובר תוך מספר ימים, תלוי באזור המטופל ושימוש במחט או קנולה (שימוש בקנולה מפחית סיכוי של שטף דם)

   

  מתוך סיווג: אסתטיקה / חומרי מילוי
  סימולטור הטיפולים הכי מתקדם בישראל, כי טיפול מעולה מתחיל בהתאמה מושלמת. נסו אותו עכשיו

  אני
  בטווח הגילאים


  אל תבזבזו זמן על טלפונים, תשאירו לנו את שם, מספר טלפון ומתי נוח לכם שנתקשר עם כל הפרטים הרלוונטיים (זה בסדר להשאיר רק דוא"ל)

  רוצים להשאיר דוא"ל במקום?